Otomasyon sistemi

Timeout Otomasyon Sistemi Nedir?

Timeout otomasyon sistemi, birçok bilgi ve yönetim işlemlerini en hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan donanımsal ve yazılımsal bir sistemdir.

İşletmenizi hizmet alanında bir üst kademeye taşımak istiyor ve insan gücünün neden olduğu olası hatalara engel olmak istiyorsanız Timeout otomasyon sistemini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Timeout Otomasyon Sistemi Nedir?

timeout otomasyon sistemi

Otomasyon sistemi, işletmelerin her türlü yönetim ve bilişim işlemlerini insan gücüne ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilen sistemde kullanılan donanımsal ve yazılımsal ekipmanların bir bütününe verilen isimdir. Gelişen teknolojiyle birlikte işletmelere sağlanan kolaylıklar işletmelerin büyümesinde önemli bir rol oynuyor. Gelişme yolunda önemli adım atan işletmelerin, marka değerini yüksek tutmak ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için mutlaka otomasyon sistemi kullanmaları gerekir.

Otomasyon Hangi Alanlarda Kullanılır?

Timeout otomasyon sistemi, işletmelerin verimliliğini arttırmak ve işlem hızını yükseltmek adına birçok alanda hizmet veriyor. Timeout’un hizmet verdiği alanlardan bazıları şunlardır:

  1. Kırtasiye
  2. Kantin
  3. Depo
  4. Şarküteri
  5. Market
  6. Timeout
  7. Restoran
  8. Restaurant
  9. Market ve Mağaza

Kırtasiye Otomasyonu

Kırtasiye otomasyonu, hızlı satış, satış yönetimi, müşteri yönetimi, tedarikçi yönetimi, rapor ve analizler, barkod ve etiket işlemleri, sipariş yönetimi, finans yönetimi, depo ve şirket işlemleri gibi daha birçok alanda hızlı işlem yapabilme hizmeti sunuyor. Oldukça kapsamlı ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz otomasyon sistemi ile işletmenizi bir üst kademeye taşıyabilirsiniz.

Kantin Otomasyon Sistemi

Kantin otomasyon sistemi, para üstü hesaplama, ürünlerle ilgili detaylı bilgi, ürünlerin stok bilgileri, günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlama ve hızlı satış gibi işlemlerin insan gücüne ihtiyaç duyulmadan otomatik bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Kantin otomasyonu ile işletmenizde olası birçok hata ve yanlışlığın önüne geçebilirsiniz.

Depo Otomasyon Sistemi

Timeout, uzun zamanların deneyimi ile işletmenizin en hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Depo Otomasyon Sistemi, tüm yeni gelen ürünleri, giden ürünleri, stokları, borç ve barkod sistemleri gibi işlemleri hata payı bırakmadan tamamlıyor.

Şarküteri Otomasyon Sistemi

Barkod okuyucu cihaz türleriyle uyumlu bir otomasyon sistemi hizmeti sunuyor. Kasa ve stok işlemleri dahil birçok hususta ekstra bir eleman görevi gören otomasyon sistemi, olası hataların önüne geçerek işletmenizin değer kaybetmesini ve zarar etmesini önlüyor. Bunun yanı sıra şarküteri işletmeniz için barkod sistemi arıyorsanız, terazili barkod sistemi ve terazisiz barkod sistemi olarak iki türlü seçenek sunuyoruz. İşletmeniz kurumsal bir firma ve işlem hacmi yüksek ise terazili barkod sistemini tercih etmenizi öneriyoruz.

Market Otomasyon Sistemi

Covid-19 virüsü nedeniyle marketlerde oluşan insan trafiği, işletmelerde hata ve yanlışlık gibi sorunların yaşanmasına neden oluyor. Timeout, sizin için bu duruma da bir çözüm sağladı. İleri teknoloji market otomasyon sistemi ile her türlü işlem hacmine uygun hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir otomasyon sistemi sunuyor. İşletmenizi bir üst kademeye taşımak ve müşteri memnuniyetini korumak için market otomasyonu tercih edebilirsiniz.

Mağaza Otomasyonu

Mağaza işletmelerindeki en önemli hususlardan biri müşteri memnuniyetidir. Timeout otomasyon sistemi, mağazanızın işlem hacmini arttırır ve hata payı bırakmadan işlemleri gerçekleştirir. Bu sayede müşterilerinize en kaliteli ve en hızlı bir şekilde hizmet sunabilirsiniz.

Restaurant Otomasyon Sistemleri

Timeout restoran otomasyonu, adisyon işlemleri, hesap işlemleri, günlük rapor verileri gibi daha birçok konuda işlem görebilmenizi sağlıyor. Restoran otomasyon sistemi, işletmenizin iş yükünü hafifletir ve daha hızlı işlem yapabilme şansı sunar.