Timeout Şarküteri Otomasyon Sistemi

Şarküteri Otomasyon Sistemi

Şarküteri otomasyon sistemi, içeriğinde yer alan birçok program sayesinde işletmelerin daha verimli ve daha kolay işlem yapabilmelerini sağlar.

Şarküterilerde yer alan birçok dokunmatik cihazlar ve kasa işlemleri, otomasyon sistemi sayesinde yapılır. Peki, şarküteri otomasyon sistemi nedir, içeriğinde hangi özellikleri bulundurur?

Şarküteri Otomasyon Sistemi

Şarküteri Otomasyon Sistemi Nedir?

Şarküteri otomasyon sistemi; kasa ve stok işlemlerinde manuel olarak yapılması gereken tüm işlemleri, donanımsal ve yazılımsal olarak geliştirilen sistem ile yapılmasıdır.

Bir tartıda barkod etiketi çıkarılabilmesi için bilgisayara önceden ürünün miktarı ve fiyatı girilmiş gibi bilgilerin giririlmesine yardımcı olan otomasyon sistemi, girilen bu veriler sayesinde hızlı satışın gerçekleşmesine yardımcı olur.

Timeout şarküteri otomasyonu, diğer otomasyon sistemlerinden daha farklı özelliklerin eklendiği bir sistem olup kullanıcıların rahat kullanılmasına, işlemlerin daha hızlı şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır. Tüm barkod okuyucu tiplerine uyumlu, dokunmatik bilgisayarlarla entegrasyonlu şekilde çalışabilen otomasyon sistemi sayesinde işlemlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilir ve bu sayede müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Yüzlerce ürüne sahip olan şarküterilerde otomasyon sisteminin olması, hem olası hataların önüne geçer hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Otomasyon sistemleri sayesinde alışveriş esnasında yapılan işlemlerin hepsi birkaç tıkla halledilebilir. Hızlı işlem yapabilmek ve marka değerinin yükselmesini isteyen işletmecilere özel sunduğumuz, Timeout şarküteri otomasyon ilk tercihleriniz arasında yer alsın.

Hızlı Satış Programı

Şarküteri işletmelerinde en çok ihtiyaç duyulan programlar arasında hızlı satış programı yer alıyor. Otomasyon sisteminin bir parçası olan hızlı satış programında, ürünler hakkında önceden girdiğiniz veriler dahilinde işlem yapabiliyorsunuz. Önceden sisteme kayıtlı olan ürün hakkındaki bilgiler, barkodu okuttuğunuzda anında dokunmatik ekranda karşınıza çıkacak. Ürün bilgilerinin yanı sıra toplam tutarı da hızlı satış programı sayesinde tek tıkla görebilirsiniz. Ve hatta müşteriye geri ödenecek para üstünü bile hızlı satış programı ile görmeniz mümkün.

Hızlı satış programı sayesinde şarküteri işletmelerinde olası hata ve yanılmaların önüne geçilir ve işletmeler açık çıkarmayı bu sistem sayesinde önler. İşletmeniz için en iyisini istiyorsanız, Timeout hızlı satış programını tercih edebilirsiniz.

Timeout Terazili Barkod Sistemi

Otomasyon sistemlerinin en önemli bölümlerinden biri de terazili barkod sistemleridir. Barkod sistemleri terazili ve terazisiz olarak ikiye ayrılıyor. Rakiplerinin gerisinde kalmak istemeyen ve çok fazla satış yapan kurumsal firmalar, işlem hızı nedeniyle çoğunlukla terazili barkod sistemini tercih ediyor. Timeout terazili barkod sistemine sitemiz üzerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Timeout terazili barkod sistemi ile işletmenizin en doğru şekilde ve açık çıkarmadan işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Timeout barkod sistemi ile işletmenize ait barkod etiketi bastırabilir ve kullanabilirsiniz.

Timeout, size şarküteri konusunda farklı otomasyon sistemlerine göre oldukça faydalı olacak bir sistem üretti. İşletmenizin hızla büyümesini istiyorsanız, Timeout otomasyon sistemine sahip olarak müşteri memnuniyetini büyük ölçüde kazanabilirsiniz.