Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri

Barkod sistemleri, satışı yapılan ürünlerin bilgisayar ortama kaydedilerek müşteriye sunulurken daha hızlı satışın gerçekleşmesini sağlayan yazılımsal ve donanımsal sistemdir.

Mağazalar, depolar ve alışverişin yapıldığı tüm alanlarda hızlı hareket etmek, müşteri memnuniyeti açısından en önemli işlemdir. Barkod sistemleri, bu konuda firmaların en büyük yardımcısıdır. Barkod; satın aldığımız ürünlerin üzerinde, beyaz zemin üzerinde siyah çizgiler ve bunları destekleyen rakamların yer aldığı ürün kimliğidir. Barkod sistemleri ise öncesinden bilgisayara tanımlanan barkodların el terminalleri aracılığı ile okutulması ve müşteriye hesap tutarının sunulmasını sağlayan bir sistemdir.

Barkod Sistemleri Neden Önemlidir?

Bir mağazada daha hızlı hareket edebilmek için çok sayıda personel çalıştırmak mı daha mantıklıdır yoksa personellerin yapacağı işlemlerin aynısını gerçekleştiren bir sistemin olması mı daha mantıklıdır? Günümüz teknolojisinin hızlı bir şekilde ilerleme sağlaması sayesinde, insan gücüne çok fazla ihtiyaç kalınmadığını belirtmek gerekir. Özellikle de mağaza, market, giyim mağazası, ayakkabı mağazası, alışveriş merkezleri ya da gıda üzerine hizmet verilen sektörlerde hem daha hızlı işlem sağlanması hem de müşterilerin memnun kalmasını sağlamak için barkod sistemi kurulması çok daha mantıklıdır.

TimeOut Barkod Sistemi

Uzun zamandan bu yana ERP yazılım hizmetleri üzerinde hizmet veren TimeOut, müşterilerine daha kaliteli şekilde hitap etmek isteyen firma sahiplerine çözüm sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda tasarlanan ve piyasadaki muadillerine göre çok daha fazla özelliği bir arada barındıran Timeout barkod sistemi, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmesi adına özenle hazırlanmış bir sistemdir.

Timeout Barkod Sistemi Avantajları Nelerdir?

Bir firmada işlerin daha hızlı yürüyebilmesi, bir anlamda firmada kurulan satış sistemine bağlıdır. Barkod sistemi de bu ekipmanlar arasında yer alan ve önemli oranda mağazanın yükünü hafifletmeye yardımcı olan bir sistemdir. Müşterilerin kasada beklemesine gerek bırakmayan, stok takibini rahatlıkla yapmayı sağlayan, eksik ürün bildirimleri ile ürünlerin stoktan kaldırılmasını ya da yenilenmesini sağlayan Timeout barkod sistemi birçok yönden sunduğu avantajları ile kullanmanızı önerdiğimiz bir sistemdir.

Barkod Sistemi Maliyeti Ne Kadardır?

Genel olarak piyasada çok ucuz rakamlarla satılan barkod sistemleri bulunmaktadır. Ancak bunların güvenirliği konusunda endişe edilmesi gerekir. özellikle online çalışmayan ve sunucu bakımından yeteri kadar alanı olmayan barkod sistemlerinde sık karşılaşılan problemlerden biri bilgisayara virüs bulaşmasıdır. Bu durumda daha önce girdiğiniz tüm stoklar kaybolma tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır. Timeout barkod sistemi, tüm bunlar için gerekli önlemleri alarak hazırlanan bir sistemdir. Maliyet bakımından da müşterilerimize destek olmak amacıyla piyasa fiyatlarına göre uygun fiyatlar sunuyoruz.

Barkod Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Birçok alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanan barkod sistemi ile işlerinizin akışını daha hızlı hale getirebilir, müşterilerinizin sunduğunuz hizmetlerinizden memnun kalmasını sağlayabilirsiniz. Mağaza, Market, SüperMarket, Depo, Şarküteri, Bujiteri, Kozmetik, Hırdavat-Nalbur, Pastane, Manav, Kasap, Otel, Petshop, Kuruyemiş, Büfe ve daha birçok alanda kullanıma uygun şekilde tasarladığımız Timeout barkod sistemi ile işlerinizin daha seri şekilde yürüdüğünü göreceksiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak yeni çalışmalara imza atmaya devam etmektedir. Barkod sistemi üzerinde uzun süredir çalışan ve en verimli sonuçları elde eden firmamızın sistemi hakkında detaylı bilgi almak, kurulum talebinde bulunmak veya teknik destek hizmeti almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ve mükemmel sonuçlar için Timeout barkod sistemi ile tanışmanızı öneririz. Firmanızda işlerinizin daha sağlıklı yürümesi için doğru adreste olduğunuzu unutmayın.