Kurumsal

Bilişim sektörü içinde “Yeni Nesil Servis” standartlarının kurucusu ve uygulayıcısıdır.
Yıllardır sürdürdüğü profesyonel servis hizmetlerine her marka PC, Laptop çeşitleri ile yazıcı, tarayıcı gibi çevre birimleri dahildir.
Kurumsal anlaşmalarla sürdüğü hizmetlere, network organizasyonel tasarımı ve yönetimi, ERP çözümleri ve WAN bağlantıları dahildir.

TimeOut, profesyonel ekibi ile İstanbul’un her yerine, aynı gün adresinizde servis hizmeti verebilecek şekilde organize edilmiştir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine yönelik eğitimli personeli ile, 09:00-19:00 Mesai saatleri icerisinde hizmet alabilirsiniz.

TimeOut Remote Support üyesi müşterilerimizin birçok sorunu 24 saat uzak bağlantılar üzerinden çözülerek zamandan tasarruf etmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca, TimeOut backup hizmeti sayesinde tüm verileriniz güven altına alınarak, olası risklere karşı korunmanız sağlanmaktadır.
TimeOut Bilişim olarak, WEB hizmetleri kategorisinde yapılandırdığımız departmanımız ile, tüm web ihtiyaçlarınız aynı çatı altından profesyonel olarak almanız sağlanmaktadır.

Bir web sitesinin tasarım ve kurulumundan, tanıtım ve optimizasyonuna kadar olan ihtiyaçlarınız analiz edilerek en doğru çözümlere ulaşmanız sağlanır.
Tamamen kendi yazılımlarımızla verdiğimiz bu üstün hizmetler en ekonomik imkanlarda ulaşacağınız şekilde paketlenmiştir.
Kurumsal ya da bireysel olarak, sosyal medya yönetiminizi de üstlenen TimeOut Bilişim’e www.timeout.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uzmanlık alanları
Kurumsal Bilişim Danışmanlığı, Teknik Servis Hizmetleri, Network Kurulumu (LAN, WAN), Sistem Yönetimi, Yazılım Lisans Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Web tasarım hizmetleri, Hosting Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi

TimeOut Bilişim olarak, WEB hizmetleri kategorisinde yapılandırdığımız departmanımız ile, tüm web ihtiyaçlarınız aynı çatı altından profesyonel olarak almanız sağlanmaktadır. Bir web sitesinin tasarım ve kurulumundan, tanıtım ve optimizasyonuna kadar olan ihtiyaçlarınız analiz edilerek en doğru çözümlere ulaşmanız sağlanır. Tamamen kendi yazılımlarımızla verdiğimiz bu üstün hizmetler en ekonomik imkanlarda ulaşacağınız şekilde paketlenmiştir. Kurumsal ya da bireysel olarak, sosyal medya yönetiminizi de üstlenen TimeOut Bilişim’e www.timeout.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

LİDERLİK
Timeout bilişim bir şahıs işletmesidir. Kurucu bilgi ve donanım bakımından gelişen ve sürekli değişen teknolojiyi takip eder, paydaşları ile istişarelerde bulunur ve işletmesine yön vermeye çalışır. Bunları yaparken çalışanlarına her türlü konularda yardımcı olur, rahat ortamlarda işlerini yapabilmeleri için gerekli olanakları sağlar. Eleman ihtiyacı doğduğunda mevcut çalışanların iş yükünü artırmak yerine konunun uzmanı kişileri istihdam eder. Zaman zaman çalışanları ile toplantı tertip ederek onların görüş ve fikirlerini dinler, eleştirilerini dikkate alır.
Timeout bazı iş kollarında çözüm ortaklıkları ile birlikte hareket etmesinden dolayı yetkilerini paylaşır, konunun uzmanlarına gerekli sorumluluklar verir. Çalışma ortamları son derece insiyatif kullanmaya uygun olup, elemanın kendini özgürce ifadesine müsaittir. Çalışanların kendine güvenleri tamdır ve iş güvenliği endişesi yaşamazlar.

PLANLAMA
Timeout bilişim işletmesinde planlama işin akışına göre belirlenmektedir. Kurumun önceden hazırlanmış yıllık ya da daha uzun vadeli plan çalışması mevcut değildir. Planlamayı daha çok müşteri ihtiyacı ve piyasa yönlendirmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
Timeout bilişim çalışanlarının bilgi birikimine ve yeteneklerine göre değerlendirilerek istihdamı ve verimliliği de o yönde ölçülür. Kişilerin uzmanlıklarına saygı duyulur ve sorumluluk yüklemekten geri durmaz. Bu anlamda kişilerin çalışma yeteneklerine göre ortamlar hazırlanır. Çalışanın kendini geliştirmek amacıyla almak istediği kurslar ve seminerlere destek verilir.
İşte verimliliğin artmasına çalışanın memnuniyeti doğrudan etki eder. bunun farkında olan Timeout çalışanlarını performansına göre ödüllendirmekten geri kalmaz. Bu ödüller sembolik olmaktan öte ekonomik değeri de olan prim, ikramiye türünden ödüllerdir.
Çalışandan gelen yenilikçi ve yaratıcı fikirlere değer verilir, uygulanması mümkün olan fikirler derhal hayata geçirilir.

MADDİ KAYNAKLARIN YÖNETİMİ
Maddi kaynakların yönetimi ve harcanması temel giderlerin karşılanması sağlanarak yapılmaktadır. İşletmenin her ay ya da zamanlanmış sabit giderleri karşılanır. İşletme kuruluş ve büyüme aşamasında, diğer bir deyişle emekleme aşamasında olduğundan genel giderler haricinde zaruri olmadıkça harcama alanları oluşturulmaz. Gelirlerin dağılımını giderler belirlemektedir. Bununla birlikte iş alanının genişlemesi için gerekli harcamalardan kaçınılmaz ve teknolojik gelişimler ışığında imkan el verdiğince harcamalar yapılır. Tahmini bütçe, planlanmış bütçe, amaçlanmış bütçe ve harcama stratejisi belirlenmemiştir.

SÜREÇ YÖNETİMİ
Timeout bilişim tespit yaptığı işlerle ilgili verdiği iş bitim süresine mutlaka riayet eder. Müşteriye verilen taahhütler eksiksiz yerine getirilir. Müşteri telefon ile yahut bizzat işletmeye gelerek sorduğu sorulara tam ve eksiksiz cevap alır.
Timeout bilişime internet aracılığı ile de ulaşılabilir. İnternet sitelerinde işine konu olan alanlarda kusursuz hizmet verir.
Planlama ve ileriye dönük süreç tahminleri söz konusu değildir.

ÇALIŞAN İLE İLGİLİ MEMNUNİYET SONUÇLARI
Timeout bilişim çalışanları kendilerini ifade etmekte ve yeteneklerini sergilemekte tam bir özgürlük içerisindedirler. Çalışmalarının karşılığını almak noktasında şikayet söz konusu değildir. Çalışanların performansı arttıkça gelirinin artması da söz konusudur. Sosyal güvenlik açısından da problem yaşanmamakta, sigortasız işçi çalıştırılmamaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?