kırtasiye otomasyon sistemi

Kırtasiye Otomasyonu

Kırtasiye otomasyonu ile müşterilerinizin işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, stok takibini kolaylaştırabilir, personel fazlalığından kurtulabilirsiniz.

Kırtasiyeler, özellikle okul sezonlarında oldukça sık kullanım alanları haline gelir. Bu yerlerin daha hızlı hareket edebilmesi için kırtasiyelere özel olarak geliştirdiğimiz Timeout kırtasiye otomasyonu, satış işlemlerin daha hızlı ilerlemesi için son derece etkili bir sistemdir. Kırtasiyecilerin en yoğun olduğu dönemlerde kasada oluşabilecek yoğunluğun önüne geçebilmek adına kullanılan programdır ile zamanınız size kalacak.

kırtasiye otomasyonu

Kırtasiye Otomasyonu İle Neler Yapılır?

 • Hızlı Satış,
 • Satış Yönetimi,
 • Müşteri Yönetimi
 • Tedarikçi yönetimi,
 • Rapor ve Analizler,
 • Barkod & Etiket işlemleri,
 • Sipariş Yönetimi,
 • Finans Yönetimi,
 • Depo & Şirket işlemleri.

Kırtasiye Otomasyon Sistemi Neden Önemlidir?

Otomasyon sistemleri, teknolojinin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldiği şu dönemde hayatımızı kolaylaştıran araçlar haline gelmiştir. Kırtasiye otomasyon sistemi, işletmenizi büyütmeye ve işlerinizi kolaylaştırıp denetim altına alabilmenizi sağlar. Yapılan hataların daha aza indirgemek ya da bu ihtimali ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz Timeout otomasyon sistemi hızınızı artırır.

Otomasyon sistemi, sunduğu özellikleri ile her anlamda mağazanın kontrolünü elinizde tutmanıza yardımcı olur. Barkod sistemi, hızlı satış programı, ön muhasebe entegrasyonu gibi ayrıcalıklara sahip olan otomasyon ile işlerinizin daha hızlı ve hatasız şekilde halledildiğini göreceksiniz.

Kırtasiye Barkod Sistemi

Özellik bakımından çok geniş yelpazeye sahip olan kırtasiye barkod sistemi ve içerisinde bulundurduğu hızlı satış programı sayesinde işlemleri daha hızlı ve kolay yapabilmenizi sağlar. Bu sayede işlemlerinizi manuel yoldan kontrol etmek yerine daha hızlı bir programla entegre ederek daha seri şekilde işlem yapabilirsiniz.

 • Stok kartı oluşturma,
 • Ürün gurubu belirleme,
 • Ürün sınıfına göre fiyatlandırma,
 • KDV oranı belirleme,
 • Birden fazla şubesi olanlarda tek sistem tarafından yönetme.

Kırtasiye Otomasyon Sistemi Neden Önemlidir?

Son derece kapsamlı bir şekilde çalışan otomasyon programı, ürün satışlarınızı tek tek hesaplamaya gerek kalmadan barkod özelliği ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar. Bu sayede yoğun saatlerde müşterileri bekletmeden ve işlemlerinizin hızlı bittiği için yanınızdan memnun bir biçimde ayrılmasının avantajını yakalayabilirsiniz.

Kırtasiye otomasyonu; hızlı satış programı ile müşterilerinizin gözünden küçük esnaf olma potansiyelinden çıkıp daha kurumsal bir firma olduğunuzun imajını vererek, müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz. Bu da sizin kendinizi her anlamda geliştirdiğinizi gösteren bir firma olduğunuz anlamına gelir.

Hatasız ve daha hızlı bir işlem hizmeti sağlayan kırtasiye otomasyon sistemleri, pratik kullanımı sayesinde envanter takibinizden tutun ürünlerinizin satış işlemlerine kadar her anlamda işletme sahibine ayrıcalık sağlayacaktır.

İşletme sahipleri kırtasiye otomasyon sistemi ile stok takibi yapabilir, kârlılık analizlerini detaylandırarak satışınızın kârlılığını hesaplayarak ürünlerinizin maliyet değerlerini hesaplayabilirsiniz. Barkod okuyucu ile yorulmadan hızlı bir şekilde satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kırtasiye Hızlı Satış Programları

Hızlı satış programı, müşterilerinizi yanınızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlayıp işlemlerinizin kısa sürede gerçekleştirebileceksiniz. Kırtasiye barkod sistemi ile zaman kaybına neden olan manuel işlemler yerine daha pratik bir şekilde işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlar. Timeout ERP yazılımları, işletme sahipleri işlerini daha hızlı ve kolay yoldan yönetecekler.

Kırtasiye Otomasyonu Fiyatı

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın yanında ekonomik fiyatlar da sunuyor. Kırtasiye otomasyonu fiyatı hakkında bilgi almak ve demomuzu incelemek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.