Timeout market otomasyonu

Market Otomasyon Sistemi Nedir, Nedir?

Market otomasyon sistemi, stok takibi, kasa işlemleri, ürünlerin kontrol edilmesi, barkot numarası ile ürünlerin belirlenmesi, müşterilerin kasada beklememesi ve daha hızlı hizmet sunmak gibi işletmecilerin işini kolaylaştıran bir sistemdir.

Dünyaca etkilendiğimiz COVID-19 salgınıyla birlikte insanlar evlerinde daha sık vakit geçirmeye başladı. Bu da marketlerde kısmi de olsa insan trafiğinin artmasına neden olmaktadır.

Teknoloji dünyasında işletmelere yönelik geliştirilen sistemler sayesinde, market gibi insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda işlemler daha kısa sürede gerçekleştirilebiliyor. Market otomasyon sistemi, bu alanda değerlendirilebilecek en iyi teknolojik gelişimdir.

Market Otomasyon Sistemi

Müşterilerinizin aldığı meyve ve sebzelerin tartılıp kasadan geçmesinden tutun,  satın alınan ürünlerin barkod sisteminden geçmesine kadar her şey otomasyon sisteminin içerisine girer. Mağaza otomasyonu ile envanter, stok takibi, satış gibi işlemleri yaparak maliyetinizi azaltıp kâr oranınızı yükseltebilirsiniz.

Timeout Market Otomasyonu

Market otomasyon, mağazanızdaki envanter ve satış işlemini kolaylaştırıp ürün satışlarını takibe alarak işletmenizdeki iş gücünü hafifletir. Mağaza işletmecilerin ihtiyaçlarına uygun hizmet sunan Timeout market otomasyon sistemi sunduğu özellikleri ile piyasadaki diğer otomasyon sistemlerinden çok daha fazlasını sunuyor.

Timeout Market Otomasyonu Özellikleri

Timeout market otomasyon sistemi; elektronik terazi, reyon ürünleri gibi yerlerde satışı yapılan ürünleri, tek ekranda görmeyi sağlar. Otomasyon sistemi içerisinde yer alan ve muhasebe programı ile entegrasyonlu çalışan barkod sistemi sayesinde, gün sonu satışlarınızı, stok takibini takip edebilir, böylelikle günlük, haftalık ya da aylık raporlarınıza daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Market Otomasyon Sistemi Neden Önemlidir?

Marketler, perakende satışların en yoğun olduğu yerlerdendir. Kullanıcı düzeyindeki birinin bile kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan Timeout market otomasyonu ile stok takibini gerçekleştirmeye ek olarak müşterilerinizin ödemelerini daha kısa sürede gerçekleştirmesini sağlayarak marka değerinizi yükseltebilirsiniz. Barkod otomasyon sistemi ile markette bulunan tüm ürünlerin programa tanıtılıp etiketlenmesiyle size birçok yönden avantajlı bir hizmet sunmaktadır.

Market otomasyon sisteminin içinde yer alan barkod sistemi sayesinde raf, reyon takiplerini kolaylıkla yapabilir manav, kasap ve şarküteri reyonlarınızdaki stok işlemlerini hızlı bir şekilde bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. Müşterilerinizin aldığı ürünleri barkod sistemi sayesinde terazi ve yazar kasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Timeout Market Otomasyonu Fiyatı

Alanında uzman ve uzun zamanların deneyimine sahip yazılım ekibimizin çalışmaları sonucunda ortaya çıkan Timeout market otomasyonu, özellikleri kadar fiyatı ile de işletme sahiplerinin beklentilerini karşılıyor. Piyasadaki muadil otomasyon sistemlerinden farklı olarak birçok özelliği bir arada sunan otomasyon sistemi ile işlerinizi daha hızlı yürütebilir, zaman kaybı yaşamaktan kutulabilirsiniz. Timeout market otomasyonu fiyatı hakkında bilgi almak ve kurulum talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz otomasyon sistemleri için sunduğumuz teknik destek hizmeti sayesinde, yaşayacağınız olası bir aksaklık durumunda, kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam eden ve koşulsuz müşteri memnuniyetine önem veren Timeout ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken aynı zamanda marka değerinizin yükselmesini sağlayacaksınız. Detaylı bilgi ve demo talebinde bulunmak için bizi arayın.