Market ve Mağaza Otomasyonu

Mağaza otomasyonu, son dönemlerde teknolojinin daha da geliştirilmesi ile birlikte firma sahiplerinin işini kolaylaştırmak amacı ile donanımsal ve yazılımsal boyutta geliştirilen sistemlerdir.

Market, giyim, şarküteri, ayakkabı mağazası, restaurant, cafeterya ve akla gelebilecek tüm mağazaların daha hızlı işlem yapmasını sağlayan ve müşteri memnuniyetini sağlama konusunda başarılı sonuçlar veren otomasyon sistemleri, günümüz mağazalarının olmazsa olmaz sistematik çalışmaları içerisinde yer alıyor.

Mağaza otomasyon sistemi

Mağaza ve Market Otomasyon Sistemi Nedir?

Mağaza ve market otomasyon sistemi, ürün stoklarının takip edilmesini, müşteriye daha kaliteli hizmet sunulmasını ve ortaya çıkabilecek açıkları en aza indirgemek için tasarlanmış yazılımsal ve donanımsal araçlardır.

Geçmiş ile günümüz kıyaslandığında insanların artan ihtiyaçları daha bir gözle görülür şekilde kendini göstermeye başladı. Özellikle market alışverişlerinde seçeneklerin çok fazla olması, insanların alım seçenekleri konusunda daha fazla seçici davranmaları adına artı yönlü olarak değerlendirilse de firmalar açısından işlerin takibinin zorlaşmasına neden oluyor. Hepsini tek tek bir bilgisayarda toplamak ve işlemleri manuel olarak gerçekleştirmek hem zaman kaybetmeye hem de beklentilerin karşılanmamasına neden olmaktadır. Mağaza market otomasyon sistemi, bu noktada firma sahiplerinin işlerini kolaylaştırmaya ve daha zamanlı iş yapmaya yardımcı olmaktadır.

Mağaza Otomasyon Sistemi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Mağaza Otomasyon Sistemi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Mağaza otomasyon sistemi; marketler, şarküterilerde, giyim mağazalarında, alışveriş merkezlerinde başta olmak üzere perakende ve toptan alışverişin yapıldığı tüm alanlarda kullanılabilir.

Günümüzde sektörlerin geniş bir yelpazeye yayılması ve iş alanlarının daha geniş bir çerçevede değerlendirilmesi, ihtiyaçların artmasına neden olmaktadır. Mesela eskiden bir üründen en fazla 2 veya 3 farklı alternatif varken günümüzde hem marka bazında hem de ürün kalitesi bazında çok fazlasıyla seçenek bulunmaktadır. Elbette tüketici açısından böyle olması, alışverişin daha sağlıklı şekilde yapılmasına yardımcı olur fakat bir firma sahibi ya da işletmeci açısından tüm bunları kayıt altında tutmak çok zordur. Teknoloji dünyasının gelişerek her alan üzerinde kendini göstermesi, alışveriş alanlarında daha hızlı işlem yapma kolaylığını beraberinde getirdi. Mağaza otomasyon sistemi, tüm alanlarda ve sektörlere özel olarak tasarlanabilen ve kullanılabilen bir sisteme dönüştü.

Mağaza ve Market Otomasyon Sistemi Avantajları Nelerdir?

Bir sistemden yararlanmadan önce elbette sistem hakkında bilgi edinmek gerekir. Mağaza otomasyon ve market sistemi avantajları, bir mağazanın yönetilmesinden stokların takip edilmesine kadar birçok yönden avantaj sağlar. Sistem içerisinde firma sahibinin kendine özel olarak makro oluşturma imkanına sahip olması ise otomasyon sistemlerinin daha cazip hale gelmesinde oldukça etkilidir.

Mağaza Otomasyon Sistemi Özellikleri Nelerdir?

Mağaza Otomasyon Sistemi Özellikleri Nelerdir?

Birçok özelliğin bir arada sunulduğu ve firma sahibinin avantajına olabilecek tüm ayrıcalıkların bir arada sunulduğu Timeout mağaza otomasyonu, işlerinizin daha hızlı şekilde yürütülmesine yardımcı olmakla birlikte, ayrıcalıklı bir işletme olmanıza da yardımcı olacaktır. Timeout mağaza otomasyonu özellikleri şunlardır;

 1. Tüm okuyucularla uyumlu çalışır,
 2. Etiket ve yazıcı ayrımı yapmaz,
 3. Dokunmatik bilgisayarlara uyumludur,
 4. Tüm terazi sistemlerine entegre edilebilir,
 5. Stok etiket yazdırma özelliği,
 6. Ayrıntılı rapor alma,
 7. Ürün fiyatlarının güncel kur bilgilerine göre otomatik revize eder,
 8. Birden fazla cari açılabilir,
 9. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık ciro raporu alma,
 10. Telefon sipariş özelliği,
 11. Etiketi bulunmayan ürünlere etiket oluşturma,
 12. Çoklu mağazalara entegre edilebilme,

Timeout Mağaza Otomasyonu Fiyatı

Her alanda müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek ve cevap verirken de sadece ürün kalitesi ile sınırlı kalmadan fiyatlar konusunda da yardımcı olan firmamız, mağaza otomasyonu fiyatı konusunda da müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Otomasyon sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.