Timeout Mağaza Otomasyonu

Timeout Mağaza Otomasyonu

Timeout mağaza otomasyonu sistemi, işletmenizin iş yükünü hafifleterek kısa sürede daha fazla işlem yapmanızı sağlar, bu da müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkmasını sağlar.

İşletmelerde en önemli şey, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için birçok personel çalıştırmak yerine, otomasyon sistemi kullanmak hem maliyet açısından hem de işlerin akışı açısından daha etkili sonuçlar sunar. Mağaza otomasyon sistemi mağazanın verimliliği arttırarak müşterilerin gözünde prestijli bir mağaza olmanıza yardımcı olur, işlem hacmini arttırır.

Firmamızın uzman yazılımcıları tarafından geliştirilen Timeout mağaza otomasyonu, işletmenizin iş yükünü hafifletirken aynı zamanda ekonomik bütçenizi de korur. Piyasadaki diğer otomasyonlara göre hem daha kapsamlı hem de daha cazip olan Timeout mağaza otomasyonu fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için arayın.

Timeout Mağaza Otomasyon Sistemi Ne İşe Yarar?

Timeout Mağaza Otomasyonu

Sahip olduğunuz mağazanın gelir giderleri gibi finansal durumları denetim altına almanızı sağlayan mağaza otomasyon sistemi oldukça gerekli bir programdır. Mağaza otomasyon sistemi içerisinde yer alan barkod sistemi, daha hızlı ürünlerin sisteme kaydedilmesini sağlayarak müşteri ödemelerinin daha seri şekilde yapılmasına yardımcı olur. Bu da mağazanızda müşteri yığılmasını önleyerek yeni müşterilerin gelmesini tetikler.

Finansal İşlemlerde Otomasyon Sistemi

Mağazanızda otomasyon sistemi yoksa perakende satışlar, stok takibi, çok satan ürünler veya satılmayan ürünlerin takibini yapmak oldukça zorlayıcı olacaktır. İşinizi kolayca yapmanızı sağlayan bunun yanında siparişler, cariler, faturalar, irsaliyeler, çek, senet gibi takipleri de kolaylıkla yapabilme imkânı sunan Timeout mağaza otomasyon sistemi, tüm bu işlemleri ek bir personele gerek kalmadan, bilgisayar ortamında kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Mağaza Sayımında Otomasyon Sistemi

Mağazanızdaki ürünlerinizin tek tek satmak yerine Timeout otomasyon sistemi sayesinde birden fazla ürünü bir araya getirerek ürünlerin türüne kategorize edip bir araya getirebilirsiniz. Kategorize edilen ürünler, satış sonrası barkod sistemi sayesinde stoktan düşerek stok bilgilerinin güncellenmesini sağlar.

Otomasyon Sisteminin Sağladığı Avantajlar

Kasanızla uyumlu bir şekilde çalışan Timeout otomasyon sistemi barkod özelliği sayesinde ürünlerini tek tek hesaplamalara gerek kalmadan, sadece barkodu okutarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri açısından da avantaj sağlayan otomasyon sistemi, kısa sürede hesabın ödenmesini sağlar, böylelikle müşteri gereksiz yere mağazada beklemek zorunda kalmaz. Özellikle mağazaların yoğun olduğu saatlerde, daha hızlı işlem yaparak müşterilerin memnun kalması sağlanabilir.

İşletmelerde Otomasyon Sisteminin Önemi

Otomasyon sistemi kullanmak işletme sahibi açısından oldukça önem taşır. Mağazanın finansal açıdan değerlendirilmesinin kolaylıkla yapılabilmesi ve satış işlemlerinden, envanter takibine kadar pek çok işlemin hızlıca yapılması işletme sahibine zamandan tasarruf ettirir.

Timeout otomasyon sistemi ile stok takibini de çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Optik okuyucular yardımıyla bilgisayar ortamına aktarılan ürünlere belirlediğiniz stoklar, satış yapıldıkça otomatik olarak düşer ve ürünler belirlediğiniz miktara düştüğünde bir uyarı verir. Bu da ürün stoklarınızı kontrol etmenizi kolaylaştırır.

Timeout Mağaza Otomasyonu Fiyatı

Alanında uzman ve deneyimli yazılım ekibimizin uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğü otomasyon sistemi, özellik bakımından olduğu kadar fiyat açısından da piyasadaki sistemlere göre daha ekonomiktir. 7/24 teknik destek, kurulum hizmeti ve kurulum sonrası taleplerinizi zamanında yerine getiren ekibimiz ile mağazanızın kariyerini yükselteceksiniz. Timeout mağaza otomasyonu fiyatı ve diğer talepleriniz için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.