Market hızlı satış programı

Market Hızlı Satış İle Bir Adım İleride Olun

Market hızlı satış programı, kasada yığılmaların önüne geçmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için özel olarak tasarlanmış, yazılımsal ve donanımsal bir sistemdir.

Hem işletme sahibi açısından hem de müşteri açısından bakıldığında birçok yönden avantaj sunan market hızlı satış programı, işletmenize tam anlamıyla hâkim olma avantajı sunarak hız gerektiren işleri pratik ve kolay yoldan halleder.

Market hızlı satış

Market hızlı satış programı ile cari hesaplamalar, stok yönetimi, kasa takip, müşteri takip,iş takip, gelir-gider takibi gibi işlemleri pratik yoldan halledebilmenizi sağlar. Özellikle işlerin yoğun olduğu dönemde müşterilerin bekleme yapmasına gerek bıraktırmayan sistem, sunduğu avantajları işe işletme sahiplerinin iş yükünü hafifletmektedir.

Bir işletmenin önde gelebilmesi için gerekli olan en temel şeylerden biri müşterilerin yaptığı alışverişlerinden memnun kalabilmelerini sağlamaktır. Modern dünyanın getirileri arasında yer alan teknolojik ürünler, bu konuda işletme sahiplerine sunduğu avantajları ile daha fazla iş yapma ve müşterileri memnun edebilme noktasında ayrıcalık tanımaktadır. ERP yazılım alanında deneyim ve uzmanlığımız ile uzun bir dönemi geride bırakmamız, müşterilerimize daha kaliteli sonuçlar sunmamızı etkiliyor. Market hızlı satış programı üzerinde yoğun çalışmalarımızın devam ettiğini ve beklentileri karşılama noktasında geliştirmeye devam ettiğimizi belirtmek isteriz.

Market Hızlı Satış Programı Avantajları

 1. Müşteriler açısından işletmenin daha profesyonel görülmesini sağlar. Bu da küçük esnaflıktan çıkartarak daha kurumsal bir firma olduğunuzu gösterir.
 2. COVİD-19 salgını nedeniyle insanların kalabalık ortamlarda bulunması yasaklandı. Market hızlı satış programı ile müşterilerin kasada uzun kuyruklar oluşmasının önüne geçerek iş süresini hızlandırabilirsiniz.
 3. Manuel olarak işlem yapmak yerine tek tuşla ve kolay yoldan ürünlerin stok takibini yapar.
 4. İşletmeci, market hızlı satış programının kolay kullanımı ile birden çok personel yerine daha az personelle daha fazla iş yapabilme olanağı yakalar.

Hızlı Satış Programı Özellikleri

Hızlı satış otomasyonu, marketler için biçilmiş kaftan gibidir. Müşteriler alışverişlerini tamamladıktan sonra kasaya geldiklerinde, barkod okuyuculardan geçen ürünler hakkında tüm bilgiler, bilgisayar ekranında görünür. Fiyat bilgisi, ürünün son kullanma tarihi, markası gibi bilgiler ile müşterilerinizin alışverişlerini kolay bir şekilde tamamlamasını sağlayabilirsiniz.

Timeout Market Hızlı Satış Programı

Uzun süredir üzerinde çalışmalarımızın devam ettiği hızlı satış programı, firmamız farkıyla hem fiyat ayrıcalıkları hem de teknik destek ayrıcalıkları ile sizlere sunuluyor. Timeout market hızlı satış programı ile işlerinizi kısa sürede tamamlamanın ve müşterilerinize kaliteli hizmet sunmanın farkını yakalayabilirsiniz. Kaliteli iş sonuçlarının yeni müşteriler getireceğini unutmamak gerekir. Bu yüzden fazla personel çalıştırmak gibi klişe hareketler yerine daha modern ve isteklere karşı daha kesin cevaplar sunabilen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan otomasyonlara yönelmek gerekir. Market hızlı satış programı, bu noktada beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak, mağazanızın en çalışkan üyelerinden biri olacaktır.

Timeout Hızlı Satış Programı Özellikleri

 1. Satış işlemlerini hızlı şekilde yapmanızı sağlar,
 2. Fiş veya faturaların daha profesyonel görünmesini sağlar,
 3. Rulo kağıt kullanan yazıcılarla uyumludur,
 4. Mouse ve klavye kullanmaya gerek kalmadan dokunmatik ekranda kullanma avantajı sağlar,
 5. Satışları satış görevlisine göre ve satılan ürün grubuna göre raporlar,
 6. Envanter ve verilerin kolay şekilde kontrol altında tutulmasını sağlar,
 7. Yedekleme özelliği sayesinde veri kaybını önler,
 8. Kolay kurulum özelliklerine sahiptir,
 9. Kullanımı kolay olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Market Hızlı Satış Programı Fiyatı

ERP yazılım alanında uzun zamandan bu yana hizmet veren Timeout, geliştirmeye devam ettiği market hızlı satış programı ile işletmelere değerli çözümler sunuyor. Özellik ve kapsamın yanında ayrıca market hızlı satış programı fiyatı konusunda da piyasanın en uygun rakamlarını sunan firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

Bir hizmet ya da ürün satın alınırken en çok dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan biri de hizmete ya da ürüne yönelik sunulan teknik desteğin hangi seviyede olduğunu incelemektir. Timeout market hızlı satış programını müşterilerimize sunarken bu noktaya da dikkat ediyoruz. 7/24 teknik destek hizmeti sunarak yaşanan sorunları kısa sürede çözüme ulaştırıyor ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Program hakkında ayrıntılı bilgi almak, demo talebinde bulunmak ve kurulum taleplerinizi gerçekleştirmek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.