Manav hızlı satış programı

Manav Hızlı Satış Programı ile Büyüyeceksiniz

Manav hızlı satış programı; özellikle yoğunluğun olduğu zamanlarda daha hızlı hizmet vermek üzere tasarlanmış yazılımsal ve donanımsal bir sistemdir. 

Manavlar, günlük olarak en çok uğranılan yerlerdir. Gıda ve sebze ihtiyaçlarının karşılandığı bu hizmet alanlarında, müşteriye ne kadar hızlı hizmet verilirse memnuniyet de o kadar kalıcı olur. Manav hızlı satış, tama da bu konuda işletme sahiplerinin işini kolaylaştırmada ve müşteri memnuniyetini sağlamada etkin çözümler sunmaktadır. Öncesinden ürünlere ait barkodlar optik okuyucular yardımı ile sisteme okutulur ve gelen müşteriler alışverişlerini yaptıktan sonra ödeme noktasında uzun süre beklemeden ödemelerini yaparlar. Bu da manav sahipleri açısından müşterilerini memnun etmeye yardımcı olur.

Manav Hızlı Satış Programı Nedir?

Manav hızlı satış

Manav hızlı satış programı, kısa sürede alışverişin tamamlanması için özel olarak tasarlanmış bir sistemdir. Terazi ile kasa arasında oluşturulan bağlantı, satın alınan ürünlerin hızlı bir şekilde kasadan geçmesini sağlar.

Manavlar, gündelik gıda ve sebze ihtiyaçlarında insanların en sık kullandıkları alanlardır. Taze sebze ve meyveleri satın alabildikleri bu yerler, özellikle de pandemi döneminde daha fazla rağbet görmeye başladı. Fakat pandemi sürecinin bir dezavantajı sosyal mesafe kurallarına göre hareket etmektir. Aslında sağlık açısından avantajlı bir durum olsa da manav veya gıda satışının yapıldığı bu tip yerlerde bekleme süresinin daha fazla uzaması söz konusu olmaktadır.

Manav Hızlı Satış Nedir?

Manav hızlı satış programı, manava gelen müşterilerin satın aldıkları sebze ve meyveleri beklemelerine gerek kalmadan kasadan kolaylıkla geçirilmesini sağlayan özel bir ERP yazılımıdır. Daha öncesinde barkod okuyucularla sisteme kaydedilen ürünler, müşterilerin alışveriş sonrası kasaya geldiklerinde kolaylıkla ödeme yapmalarına yardımcı olur.

Hızlı satış programı, dokunmatik ekran ve optik okuyucular ile paralel bağlantı yapılarak kullanılan bir otomasyon sistemidir. Aynı zamanda ön muhasebe ile entegre edilme özelliğine sahip olması, satış yaptıktan sonra tekrar manuel işlem yapma gereği bırakmamaktadır. Müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve işletmenin iş yükünü hafifletmek için özel olarak tasarlanan Timeout manav hızlı satış programı ile beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

Manav Hızlı Satış Avantajları

Bazı müşteriler ödemelerini hem nakit hem de kredi kartı ile bölerek yapmak isteyebiliyorlar. Hızlı satış programının olmadığı durumlarda böyle işlemlerin olması işletmenin yavaşlamasına ve hata payının artmasına neden olarak daha düşük bir kaliteye sahip hizmet sunmalarına neden olur. Bu tarz durumların yaşanmaması ve işletmenin kalitesinin düşmemesi adına manav hızlı satış programı tercih edilir.

Müşteriler kasaya geldiğinde en hızlı ve hatasız şekilde ürünlerini almak ister. Fakat hızlı satış programına sahip olmayan birçok işletme müşterilerin bu beklentisini karşılayamaz. Manav hızlı satış işletmelerde zaman konusunda herhangi bir sorun yaşanmaz. Sadece dokunuşlarla tüm işlemler ekrana yansır ve bu sayede müşteriler daha fazla beklemek zorunda kalmazlar. Hızlı satışın gerçekleşmesini sağlayan bir diğer araç, barkod sistemidir. Optik barkod okuyucular, ürün üzerinde yer alan barkoda göre bilgileri ekrana yansıtır ve satışın gerçekleşmesini sağlar.

Manav Hızlı Satış Özellikleri

1- Hızlı satış ve dokunmatik ekran

2- Müşteri bekletme,

3- Yapılan satışı sonradan düzenleme,

4- Kolay ürün ekleme ve çıkarma,

5- Dokunmatik ekran ile kasa açma,

6- Para üstü hesaplama,

7- Ürünlere resim ekleme özelliği,

8- Barkod üretme,

9- Resimli ürün tanımlama,

10- Alış faturası düzenleme,

11- Satış faturası düzenleme,

12- Fiyat ve etiket düzenleme,

13- Toplu fiyat değiştirme,

14- Müşteri bilgi fişi verebilme,

15- Cari hesap tutma.

Manav Barkod Sistemi Nedir?

Barkod sistemi, diğer bilgisayarlarla bütünleşmiş bir şekilde çalışan ve ürünler hakkındaki verilerin kontrol altında tutulabilmesini sağlayan bir sistemdir.

Manavlarda kimi zaman yanlış ürün girişi ya da fiyatlarda birtakım yanlışlar yapılabiliyor. Manav barkod sistemi ise olası hataları önleyerek tek tıkla ürünler hakkındaki bilgilerin ekrana gelmesini sağlıyor. Aynı zamanda barkod okuyucularla ürünler okutulduğunda toplam tutar ve para üstü gibi verilere de kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Manav barkod sistemi, özellikle de işletmelerin yoğun olduğu zamanlarda hızlı işlem gerçekleştirme özelliği ile işletmeleri bu yükten kurtarıyor. Stok takibini ve ürünler hakkındaki verileri tek tıkla görmenizi sağlayan bir sistem olması, işletme yoğunluğunun en nitelikli çözümüdür. İşlemler hatalı ve geç gerçekleştiğinde müşteri kaybedilmesi olası bir durumdur. Bu durumu önlemek için her işletmenin barkod sistemini kullanıyor olması gerekir.

Manav Hızlı Satış Programı Fiyatı

Timeout manav hızlı satış programı, işletmelerin tüm ihtiyaçlarını en üst kaliteyle karşılayan yeni nesil güvenilir bir satış sistemidir. Diğer satış programlarına göre çok uygun fiyatlarla satışa sunulan hızlı satış programı, bütçenizi hiç zorlamadan en üst kaliteye sahip bir hizmet sunuyor. Bu program hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan alanında uzman Timeout ekibimize ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Manav Barkod Sistemi Fiyatları Ne Kadar?

Timeout olarak müşterilerimize en uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Manav barkod sistemi fiyatları için arayın.

Terazili Satış Sistemi Nedir?

Terazili satış sistemi, manav, market ve tartılması gereken ürünlerin satışının yapıldığı yerlere özel olarak kurulan, terazi ile bilgisayar arasında bağlantı sağlanarak oluşturulan bir sistemdir.

Manav Otomasyon Sistemi Nedir?

Manav otomasyon sistemi, manavlar için özel olarak oluşturulan ve kısa sürede hızlı satışı imkanı sunan bir tür yazılımsal ve donanımsal sistemdir.