Mağaza barkod sistemi

Mağaza Barkod Sistemi

Mağazanızda işlerinizin daha hızlı ve seri halledilebilmesine yardımcı olan mağaza barkod sistemi, hem zamandan kazanmanızı hem de işlerinizin doğru şekilde ilerlemesine yardımcı olur.

Günümüz teknolojisinin işletmelere sağladığı yararlar bir hayli fazladır. Bu yararlar sayesinde hem müşterilerin memnun kalması hem de işlem hacimlerinin arttırılması sağlanmaktadır. Timeout, yılların birikim ve deneyimine sahip bir ERP yazılım firması olarak mağazaların temel ihtiyaçlarından olan mağaza barkod sistemleri noktasında geniş çaplı hizmet vermekte devam etmektedir.

Mağaza barkod sistemi

Mağaza Barkod Sistemi Nedir?

Kasayla entegre şekilde çalışan barkod sistemi, ürünleri tek tek hesaplamak yerine sadece barkodu okutarak işlemleri kısa yoldan ve pratik şekilde halledebilme imkanı sunar. Mağaza barkod sistemleri ile yoğun iş saatlerinde müşteri yükünüzü hafifletir. Bu sayede alışverişlerini hızlı bir şekilde tamamlayan müşteriler, mağazanızdan daha mutlu ve memnum biçimde ayrılarak firmanızı bir adım daha öne taşımanızı sağlarlar.

Teknolojinin gelişmesiyle her işletmelerde farklı arayışlara girdi ve müşterilerin beklentileri farklılaştı. Günümüzde zaman herkes için çok önemli olduğu için işlemleri hızlı yoldan halledebilmek işletme sahibi için de önemlidir. Bu noktada manuel yoldan hesaplamalara gerek kalmadan mağaza barkod sistemi satın alarak işlemlerinizi en kısa sürede ve daha kısa yoldan tamamlayabilirsiniz.

Mağaza Barkod Sisteminin Avantajları

Mağaza barkod sistemi kullanımı sizlerin envanter takibinden tutun satış işlemlerinize kadar pek çok işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Bu sistemi kullanarak kendi barkodlarınızı, ürünlerinize entegre ederek stok sayımı yaparken doğru sonuçlar verir. Bununla birlikte satış işlemi gerçekleştirdiğiniz sırada “otomatik stoktan düşüş işlemi” ile yeni ürüne girişi olmadığı sürece tek tek depo sayımı yapmanıza gerek kalmaz.

Mağaza Barkod Sistemi Özellikleri

  1. Hızlı satış ekranı ile çok kolay ve pratik bir şekilde hızlı satış yapabilirsiniz.
  2. Mağazanızdaki envanterlerin kaydını kolaylıkla oluşturup hızlı satış işlemlerini daha seri şekilde halledebilirsiniz.
  3. İşletme sahibi olarak fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta ve kafanızı karıştırmadan kolay yolla yapabilirsiniz.
  4. Çoklu mağaza sahiplerinin tüm mağazalarını tek noktadan kontrol etmesini sağlar.
  5. Deponuzda yer alan mallar için sinyal oluşturarak belirlediğiniz rakama düştüğünde sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.
  6. Gelen siparişlere kolay bir şekilde fatura kesebilirsiniz.
  7. Personellere özel hesaplar açılarak hangi personelin ne kadar iş yaptığını ve hataları işletme sahibi kolaylıkla takip edebilir.
  8. Ürün stoklarınızdan hangisinin daha çok satıldığını takip ederek, ürünü ön plana çıkartmanıza yardımcı olur.

Mağaza Barkod Sistemi Nasıl Kurulur?

Mağaza barkod sistemi tüm özelliklerine ek olarak kolay kurulum özelliği sayesinde hemen kullanmaya başlanabilen bir sistemdir. Ekibimiz, uzak masa üstü ile ya da işletmenize gelerek bilgisayarınızda gerekli ayarları yapıp barkod sistemi kurulumunu tamamlayarak sizlere sunmaktadır.

7/24 destek alabileceğiniz Timeout ile yaşadığınız sorunların kısa sürede çözülmesini sağlayabilir, zamandan kazanarak işlerinizin aksamasının önüne geçebilirsiniz.

Mağaza Barkod Sistemi Fiyat

Her anlamda müşterilerimizin memnuniyetini sağladığımız firmamızda, bütçe dostu fiyatlarımızla da müşterilerimize destek oluyoruz. Piyasanın en uygun fiyatları ile sahip olabileceğiniz mağaza barkod sistemi fiyatı hakkında bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.