Timeout restoran otomasyonu

Restoran Otomasyon Sistemi Nedir?

Restoran otomasyon sistemi, restoranların birçok alanda en iyi hizmeti sunabilmenizi sağlayan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartan teknolojik bir sistemdir.

İşletmelerin birçok konuda işini kolaylaştıracak bir personel gibi vazife sağlayan restoran otomasyonu, zamandan kazanma, müşterileri memnun etme alanlarında başta olmak üzere birçok konuda işletmelerin bir adım öne gitmesini sağlar.

Timeout Otomasyon Sistemi Nedir?

Timeout restoran otomasyonu

Restoran otomasyonu, işletmelere birçok alanda hizmet sunuyor. Stok sayımından tutun adisyon sistemlerine kadar her türlü işlemi tek başına halledebilen otomasyon sistemi, aynı zamanda çok fazla zaman tasarrufu kazanımını da sağlıyor. Timeout otomasyon sisteminin güçlü yazılımı ile işletmelerin yükü hafifliyor ve zaman kazanabiliyorlar. Özellikle de işletmelerin aşırı yoğun olduğu saatlere bir kurtarıcı görevi gören otomasyon, aynı zamanda işletmenin maliyetini azaltıyor ve olası hatalara karşı önlem alınabilmesini sağlıyor. Timeout otomasyon sistemi, adeta ekstra bir eleman niteliğinde işliyor.

İşletmelerin iş yükünü hafifleterek zaman kazandıran ve hata paylarını ortadan kaldıran otomasyon sistemi, ekibimizin özel çalışmaları ve uzun süreli uğraşları sayesinde çok daha kaliteli ve piyasadaki ürünlerden çok daha fazla özellikli bir hale getirilerek müşterilerine sunuluyor.

Timeout Restoran Otomasyonu Sistemi Ne İşe Yarar?

Timeout restoran otomasyon sistemi, birçok konu hakkında işletmelere yardımcı olur. Peki, Timeout restoran sistemi ne işe yarar?

  1. Timeout restoran otomasyonu sayesinde yalnızca birkaç tıkla adisyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  2. İşletmelerde ödemeler yapıldığında ve hesap alındığında masa tamamen sıfırlanır ve sonrasında restoran otomasyon sistemi aracılığıyla işlemler raporlanarak arşivlenir.
  3. Bazı müşteriler grup halinde gelir ve ayrı ayrı ödeme yapmak istedikleri zaman hesap alma işlemlerinde karışıklıklara ve hatalara yol açabilir. Fakat Timeout otomasyon sistemi bu tip karışıklıkların önüne geçer.
  4. Kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleri ile müşterilerin ödeme tipine göre seçenekler belirlenebilir.
  5. İşletme, günün sonunda tüm masalarda yapılan işlemleri ve ödenen hesapları Timeout otomasyon sistemi aracılığıyla kolaylıkla inceleyebilir.
  6. Otomasyon sistemi ile fiş ya da fatura kesileceği zaman farklı bir cihaza ihtiyaç duyulmaz ve tüm işlemler tek bir merkez üzerinden gerçekleştirilebilir.
  7. İşletme sahipleri, işletmeden uzaklaştığında dahi otomasyon sistemi sayesinde günlük raporları inceleyebilirler.
  8. İşletmenize yönelik bir denetim söz konusu olduğunda, tüm işlemlerinizi şeffaf bir şekilde göz önüne serebilmeniz mümkün olur.

Restoran Otomasyonu Müşteri Memnuniyeti Kazandırır

Bir restoran işletmesi sahibiyseniz, müşterilerinize yalnızca lezzet sunmanız yeterli değildir. Lezzetin yanı sıra ödeme ve diğer işlemlerde de aynı iyi hizmeti beklerler. Timeout restoran otomasyonu sistemi ile mutfağa aktarılan siparişlerden tutun adisyon ve ödeme sistemlerine kadar her alanda müşterilerinize en iyi hizmeti sunabilirsiniz.

Restoran işletmelerinin kalitesi yalnızca lezzetine göre değil, diğer hizmetlerine göre de değerlendirilir. Diğer işletmelerden belirgin bir şekilde ayrılmak istiyorsanız, Timeout otomasyonu tercih edebilirsiniz.

Timeout Restoran Otomasyonu Fiyatı

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile oluşturduğumuz restoran otomasyonu, her anlamda işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahiptir. Buna ek olarak Timeout restoran otomasyonu fiyatı konusunda da piyasanın en uygun fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Program hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kurulum talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim numarasından firmamıza ulaşabilirsiniz.