Restaurant Otomasyonu

Restaurant otomasyonu, müşteri ilişkilerini düzenlemede etkili bir sistem olup gerek masa başında gerekse de al-götür işlemlerinde siparişlerin alınması, siparişlerin verilmesi, toplanan siparişlerin sırası ile hazırlanması gibi işlemleri gerçekleştiren bir sistemdir.

Restaurantlar, müşterilerin en sık girip çıktıkları yerlerdir. Bu tip yerlerde müşterinin memnuniyetini sağlamak için dikkat edilmesi gereken en önemli detay, hızlı işlem yapmaktır. Müşterilerden gelen siparişlerin alınması, siparişlerin hazırlanması, dışarı servislerinde sıranın karışmaması ve kuryelerin çıkartılması, yapılan ödemelerin sisteme kayıt edilmesi gibi birçok işlemde hızlı davranmak, müşterileri memnun etmek adına önemli işlemlerdir. Bu işlemleri manuel olarak yapmak hem zaman kaybetmeye hem de müşterinin memnun kalmamasına neden olmaktadır. Restaurant otomasyonu ise tüm bu işlemleri otomatik olarak gerçekleştiren bir sistem olup özel olarak hazırlanmaktadır.

Restaurant Operasyonlarını Hızlı Yönetin

Cafe ve restoran gibi yerlerde operasyonların hızlı ve güvenilir şekilde yürütülmesi önemlidir. Müşterilerin memnun kalabilmesi için özellikle siparişlerin zamanında götürülmesi, müşteriden ödeme alınırken daha hızlı işlem yapılması, dışarı servisi olan yerlerin servisleri erken zamanda yetiştirmesi ve siparişlerin hazırlanmasında erken davranmaları gibi önemli konular, cafe ve restaurantlar için önemlidir. Tüm bunları personellerin manuel şekilde yapmalarını beklemek ciddi anlamda markanın değerini düşürmeye neden olur. Timeout restaurant otomasyonu, saydığımız bu işlemler ve daha fazlasını tek seferde otomatik olarak yapmanıza imkân tanımaktadır. Kısa sürede etkili çözümler sayesinde müşterileriniz memnun kalacak, siz de işlerinizin akışını daha kolay takip edeceksiniz.

Timeout Restaurant Otomasyonu

Piyasada çok farklı markalar altında tasarlanan ve satışı yapılan restoran otomasyon sistemleri, genel olarak sağlıklı kullanışlar sunsa da otomasyon sistemlerindeki eksiklikler yüzünden kullanıcılar beklentilerini elde edemiyorlar. Timeout restaurant otomasyon sistemi ise piyasadaki muadil sistemler göz önünde bulundurularak var olan eksiklerin tamamlanması ile piyasaya sunulmuş bir sistemdir.

Neden Timeout Restaurant Otormasyonu?

Bir otomasyon sisteminden beklenen tüm beklentileri en iyi şekilde karşılayan Timeout restoran otomasyonu sayesinde işlemlerinizi kısa sürede tamamlayarak zamanınızın geriye kalan diğer kısmını istediğiniz şekilde değerlendirme imkânına sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak;

 • Düşük maliyet,
 • Kolay kullanım,
 • İstediğiniz cihazdan kullanım kolaylığı,
 • Gelişmiş raporlama,
 • Stok takibi,
 • Üst düzey güvenlik,
 • Çoklu şube yönetimi,
 • Müşteri yönetimi,
 • Paket Siparişi ve Kurye Yönetimi,
 • Perakende satış yönetimi,
 • Stok ve reçete takibi,
 • Sınırsız kullanıcı ekleme,
 • Termal mutfak ve yazıcı ekleme gibi özellikleri bulunan Timeout restaurant otomasyonu ile işlerinizi daha hızlı şekilde gerçekleştirmenin keyfine varacaksınız.

Timeout Restaurant Otomasyonu Fiyatı

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, sadece kullanım özellikleri açısından değil aynı zamanda müşterilerine fiyatlar konusunda da esnek seçenekler sunmaktadır. Restaurant otomasyonu fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kurulum talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden