Webtasarım Hizmetleri

Web tasarım sektörü hızına yetişilemeyen bir hızda gelişmekte olduğunu günümüzde görebilmekteyiz. Bu istihdamı karşılamaya çalışan tüm firmaların en büyüğü bile pastadan %1 lik kısmını almaktadır.

Web tasarım tek başına yapılabilen bir iş değildir. Son sistem ekipman ve Profesyonel kadro ile yapılacabilecek bir iştir. Timeout’un 30 Kişilik profesyonel kadrosundaki her birey uzmanlık alanlarına göre ayrılmış ve her çalışanını kendi alanında değerlendirmiştir. Bu yüzden yıllardır işlerini en kaliteli şekilde tamamlamaktadır.

Web sitesini profesyonel Yapan 5 Altın Kural

Yaptığımız araştırmalar neticesinde Türkiye’de internet sitelerinin %90’ının kurallara uygun olmadığının farkına vardır. Çünki Türkiye’de bu altın kuralları uygulayabilecek firma sayısı çok az durumda. Aklınızdaki web sitesini hayata geçirmeyi herkes ister. Arayüz tasarımları tamamen özel olarak tasarlanan, özel geliştirilmiş admin paneliyle kolay yönetilebilen, Google optimizasyonu yapılarak anahtar kelilemeler ile Google arama motorunda üst sıralarda yer almayı başaran, hem bilgisayarlarda, hem tabletlerde, hem mobil cihazlarda hem de her türlü Browserlarda (chrome, firefox, safari, internet explorer, vb) en başarılı şekilde çalışan, sosyal medya entegrasyonları ile daha aktif ve Google adwords reklamlarına uygun kodlama ve alt yapıda. Ayrıca tüm bunlar kopya ya da hazır olarak değil tamamen firmaya özel olarak hazırlanmaktadır.

Timeout olarak sizlere bu özellikleri sunuyoruz çünkü biliyoruz ki böyle bir Web sitesi hepinizin hayalidir. Timeout 5 Yıldır yaptığı çalışmalarla size profesyonel kadrolar ile hizmet vermeye çalışmıştır. Timeout sektörde bu 5 altın kuralı en iyi şekilde yapabilecek nadir firmalar arasında yerini almıştır.

İster bireysel isterse de kurumsal olsun site kurulumu yapılır.
Alan adı tahsisi, sitenin barındırılması(host hizmeti)
Web site tasarımı ve içeriklerinin düzenlenmesi noktasında hizmet verilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?