Teknik Servis Hizmetleri

TimeOut Bilişim “Yeni Nesil Servis” standartlarının kurucusu ve uygulayıcısıdır.

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri – PC | Laptop | Server | Yazıcı
YENİ NESİL BİLGİSYAR SERVİSİ TALEP EDİN
TimeOut Bilişim “Yeni Nesil Servis” standartlarının kurucusu ve uygulayıcısıdır.
Klasik servis hizmetlerinin hantal yapı riskinden uzak, çağdaş ve modern metotların kullanıldığı, bir servis hizmetinden beklenen unsurların hassasiyetle ele alındığı yerdesiniz.

TimeOut Bilişim Servis Hizmetleri ile ilk önce zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Bunu not edin!

Sonra bakarsınız ki, çok daha fazlasını almışsınız. Biz buna gerçek kalitede hizmet diyoruz. Bunu ise asla unutmayın!

Bilgisayar ve yan ürünlerinde yaşanan sorunlara gerçek servis uzmanlarının müdahale ettiği, modern test ve tamir cihazlarıyla donatılmış, arızalı ürünü sahiplenen ve sahibiyle empati kurabilen bir oluşum hayal edin; biz buna da “Yeni Nesil Servis” anlayışı diyoruz.

YENİ NESİL SERVİS NE DEMEKTİR?
TimeOut Bilişim tarafından kurulan ve uygulanan, teknik servis hizmetlerinde müşteri beklentileri hedeflenerek oluşturulan, profesyonel servis hizmetinin yeni nesil adıdır.

Böyle bir hizmet ile aşağıdaki başlıklarda yer alan ayrıcalıklara sahip olursunuz:

YENİSİNDEN DAHA İYİ
En ince detaylarına kadar değerlendirilen arızalı ürünler, servisimizden çıktığında kullanıcısına yeni alınmış hissi vermelidir. Bu TimeOut müşterisi için çoğu zaman yenisinden daha iyi olmuş hissi verir.

HIZLI
Bir teknik servis departmanı hızlı olmalıdır. Hızın mümkün olmadığı zamanlarda mağduriyeti müşterisine yaşatmamalıdır. TimeOut Bilişim Servis departmanı, arızalı ürün 24 saat içinde teslim edilemeyecek durumda ise, yerine yedek donanım verir ve müşterisinin mağduriyetini anında giderir.

TAM DONANIMLI
Bir teknik servis departmanı tam donanımlı olmalıdır. Stoklarında yeterli miktarda yedek parça olmalıdır. Arıza tespiti için bilgi ve tecrübenin ötesine geçmeli, modern test cihazlarıyla derin bir inceleme yapmalı ve farkedilemeyen sorunları önceden tespit etme yeteneği olmalıdır. Arıza yapma riskini ortadan kaldıracak önlemleri önceden alarak, farkedilmeyen arıza eğilimlerinin önüne geçmelidir. Bu Yeni Nesil bir yaklaşımdır.

UZAKTAN DESTEK
Bir teknik servis departmanı gereksiz zaman kaybının önüne geçmelidir. Uzaktan verilebilecek destekler için sistemlere uzaktan erişebilmeli ya da kullanıcıyı anlayacağı bir dille yönlendirmelidir. TimeOut Bilişim bu teknolojileri ve bakış açısını yıllardır kullanır.

ZAHMETSİZ
Bir teknik servis ekibi müşterisini zahmetten uzak tutmalıdır. Arızalı ürüne mümkünse yerinde müdahale etmeli, değilse ürünü teslim almak ve yedek donanımı kurmak için müşterisinin adresine kendisi gitmelidir. Yine aynı şekilde teslimini de kendisi yapmalıdır. TimeOut Bilişim müşterileri sadece sorunlarını iletmek için zahmete girer. Diğer detaylar hakkında tecrübeleri yoktur.

SIRADIŞI EKİP
Bir teknik servis ekibi, güvenilir, güler yüzlü, kültürlü, diksiyonu düzgün, hijyenik ve tabi bilgili olmalıdır. TimeOut Bilişim, ekibini düzenli olarak eğitir ve ekibiyle her zaman gurur duyar.

EKONOMİK
Bir teknik servis hizmeti her zaman ekonomik olmalıdır. Bir üründen maksimum fayda sağlamak herkesin hakkıdır. Ürüne ödenen bedellerin haricinde arızalanması durumunda ödenecek bedeller de dahil olduğunda gerçek maliyet ortaya çıkar.

Mümkün olan en uygun ve ekonomik çözümü üretmek müşteri ile kurulan empatinin göstergesidir. Gerektiğinde tamir edilmesinin yanlış bir tercih olacağı konusunda müşterisini bilgilendirmelidir. TimeOut Bilişim fiyat politikası bu hassasiyetler üzerine kurulmuştur.

Her türlü kişisel bilgisayar, yazıcı, tarayıcı vb yan donanım, bilişim amaçlı elektronik ürünlerinizin sorunlarında TimeOut Bişim’in “Yeni Nesil Servis” standartlarını deneyin…

Başlıca Teknik Servis Hizmetlerimiz:
BİLGİSAYAR SERVİSİ
TimeOut Bilgisayar Servisi Hizmetleri dahilinde, her türlü PC ve yan ürünleri konusunda profesyonel, hızlı ve ekonomik çözümlere ulaşabilirsiniz. Bilgisayar tamiri ve bakımı konularında, alanında uzman profesyonellerden alacağınız teknik servis hizmetleri ile sorunsuz ve keyifli bir bilgisayar deneyimine sahip olabilirsiniz.

LAPTOP SERVİSİ
Günümüz kullanıcılarının en çok kullandığı ürünlerin başında yer alan Laptop bilgisayarlar, taşınabilir olması nedeniyle , özellikle fiziksel arızaların en çok yaşadığı ürünlerin arasında yer alır. Tam işlevli Laptop ürünler ile daha basit ihtiyaçlar için kullanılan ve noteook olarak tabir edilen tüm bilgisayarlar , uzman bakımına ihtiyaç duyarlar. Nitelikli bir servis uzmanının müdahalesi ve düzenli akımı sayesinde uzun yıllar amacınıza hizmet edecektir. Her marka laptop tamiri ve bakımı hizmetlerini içeren Laptop servisi hizmetlerimiz hakkında detaylı ilgi alınız.

BAKIM: Bireysel ya da kurumsal müşterilerin mevcut bilgisayarlarının ve buna bağlı bilişim ünitelerinin bakımı ve gerekiyorsa güncellemesi yapılır.

ONARIM: Müşterinin talebi üzerine arızalanan makinelerin tamiri yapılır, tamiri gereksiz görülüyorsa müşteriye bilgi verilerek ihtiyaca uygun yeni teknolojik ürünlerle değişimi sağlanır.

KURULUM: Müşterinin edinmiş olduğu bilişim ünitelerinin gösterilen yere ve ihtiyaç dahilinde kurulumu gerçekleştirilir ve diğer makinelerle entegreli olarak çalışması sağlanır.

ARIZA: Mevcut bilişim ünitelerinin istenen verimlilikte çalışmaması ya da atıl duruma düşmesi sonucu problemin ne olduğu tespit edilerek, uzman ekiplerce en ekonomik ve en kaliteli hizmetin verilmesi sağlanır.

YAZICI SERVİSİ

Bilgisayar kullanımı ile birlikte vazgeçilmez yan ürünler arasında ulunan yazıcı ve tarayıcı gibi çık cihazları, sahip oldukları elektronik ve mekanik özellikler nedeniyle bakımsız kaldıklarında maalesef kolaylıkla sorun çıkarabilmektedirler. Yazıcı servisi deparmanımız bu durumun tam farkında hareket ederek, her türden ve özelliğe sahip yazıcılarınız için uzman tamir bakım ve servis hizmetleri sağlar. Yazıcı servisi hizmetlerimiz ile irlikte her türlü orjinal ya da muadil kartuş ya da toner ihtiyaçlarınızı da TimeOut Bilişim aracılığı ile karşılayabilirsiniz.

TONER: Bunların dışında bilişim sarf malzemelerinin başında yer alan TONER hizmetinin her türlüsü de verilmektedir. Toner ihtiyacı müşterinin isteğine göre dolum yapılarak, orijinali ile değiştirilerek ya da muadil toner ile karşılanır.
Toner ile ilgili talep işyerinden sağlanabileceği gibi toneryeri.com adresinden de gerçekleştirilebilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?