Site ve Sunucu Barındırma (Hosting) Hizmetleri

Co-Location olarak adlandırılan kurumunuzun dijital ortamdaki adresi bildiğimiz IP numaraları ile belirlenmektedir. Bu adreslerin yer aldığı dünya ise, bir sunucu üzerinde yer alır.

Kurumunuzu dijital ortamda ilk önce web siteniz temsil eder. Dolayısıyla onun güvenliği, hızlı ve sorunsuz erişilebilir olması, 365 gün 24 saat yayında olması, saldırılar karşısında güçlü ve önlem sahibi olması aynı fiiksel hayattaki kadar çok önemlidir.

Bu hizmeti dünya üzerinde birçok lokasyonda konumlandırılmış profesyonel sunucular üzerinden almak, olası riskleri %99.9 önlemek, beklentilere de aynı oranda sahip olmak anlamına gelmektedir.

Hosting hizmeti donanımsal alt yapı kadar yazılımsal alt yapıyı da ön plana çıkarmaktadır. Modern donanım alt yapısına sahip sunucuların, bilişim teknolojilerinin en son versiyonlarına sahip yazılımlarla desteklenmesi, verilerinizin güvenli ve yedekli bir şekilde tutulması çok önemlidir. Aynı şekilde network alt yapısının ve erişim hızının da üstün özelliklere sahip olması gerekmektedir.

TimeOut Bilişim, Hosting hizmetlerinde bütün bu hassasiyetlere azami dikkat ederek, dünyanın en iyi alt yapılarına sahip hosting firmaları ile iş ortaklığı yapar. İnternetteki kimliğinize ait bilgi güvenliğinizi tam kontrol altına alırken, hızlı, kesintisiz ve modern bir hizmet sunar.

TimeOut hosting hizmetleri ile, web siteniz için en iyi alt yapıyı en ekonomik imkanlarla alma şansı yakalarsınız. Aynı zamanda tüm internet tabanlı yazılımlarınız için sunucu barındırma hizmetlerimizden ayrıcalıklı olarak faydalanabilirsiniz.

TimeOut Web Hosting, günümüz ve gelecek ihtiyaçlarınız için profesyonel olarak yapılandırılmış ve planlanmıştır.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?