Hizmetler

Son Teknoloji

0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Teknik Destek
0
Proje
0
+
Ürün

Kurumsal Bilişim Danışmanlığı

Günümüzde kurumların başarısı teknolojiyi doğru kullanmalarıyla doğrudan ilişkilidir. Doğru teknolojinin doğru yönetilmesi ise, kurumsal bir kültürün gizli silahıdır.

Teknik Servis Hizmetleri

TimeOut Bilişim “Yeni Nesil Servis” standartlarının kurucusu ve uygulayıcısıdır.
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri – PC | Laptop | Server | Yazıcı
YENİ NESİL BİLGİSYAR SERVİSİ TALEP EDİN

Güvenlik Sistemleri

Timeout Bilgisayar, uzun yıllardır süre gelen çalışmalarıyla güvenlik kamerası sistemleri alanında başarılı projelere imza atmıştır.

Network Kurulum Hizmetleri

Yaşadığımız zamanın bilgi çağı olduğu gerçektir. Durum böyleyse bilgiyi yönetmek çağı yakalamanın en önemli göstergesidir.

Sistem Yönetimi

TimeOut Bilişim Sistem Yönetimi konusunda KOBİ’ler için ciddi fırsatlar oluşturmaktadır. Genle olarak sistem yönetim hizmeti daha kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu bir alan olarak bilinse de, bu alanda en çok ihtiyaç KOBİ’lerde yaşanmaktadır.

Yazılım Lisans Hizmetleri

Bir yazılım üreticisinin telif haklarıyla korunmuş ürününü, bu ürünü satın alan kurum ya da kişinin varolan yazılımı kullanmasına izin veren bir nevi sözleşmedir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu bir web sitesinin öncelikle ziyaretçilerine en iyi deneyimi yaşatması ve ardından arama motorları tarafından fark edilmesi adına yapılması gereken tasarım, içerik, kodlama, teknoloji, yazılım ve tanıtım hizmetlerinin entegre bir yapı halinde planlanması işlemlerinin tamamıdır.

Google Adwords Reklam Yönetimi

İnternet kullanımının baş döndürücü bir ivmeyle artması, burada yer alan potansiyele ulaşmak ile ilgili ciddi bir rekabet doğurmaktadır. Google Adwords Reklam hizmetleri bu potansiyele en ekonomik ve en hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan çok önemli bir dijital reklam aracıdır.

Google Analitik Raporlama

Segmentason, dönüşümler, değişkenler, adwods ve adsense entegrasyon, özel değişkenler, hedefler ve raporlama başlıklarına değinilecek.

Alan Adı (Domain) Tescil ve Yönetimi

Varolan ya da yeni tahsis edilecek olan .com, .net, .org ya da .tr alan adlarınızın tescil, yönlendirme, uzatma hizmetleri ile bu alan adlarınıza ait DNS, CNAME, MX vs yapılandırılmalarının sağlanması hizmetlerinin bütününü sağlayan ALAN ADI TESCİL hizmetleri TimeOut Bilişim ile artık çok daha profesyonel olarak karşılanmaktadır.

Site ve Sunucu Barındırma (Hosting) Hizmetleri

Co-Location olarak adlandırılan kurumunuzun dijital ortamdaki adresi bildiğimiz IP numaraları ile belirlenmektedir. Bu adreslerin yer aldığı dünya ise, bir sunucu üzerinde yer alır.

Webtasarım Hizmetleri

Web tasarım sektörü hızına yetişilemeyen bir hızda gelişmekte olduğunu günümüzde görebilmekteyiz. Bu istihdamı karşılamaya çalışan tüm firmaların en büyüğü bile pastadan %1 lik kısmını almaktadır.

Websitesi Yönetimi ve İçerik Sağlama

Günümüzde artık web siteleri kartvizit görevi görmekten öte amaçlara sahiptir. Kurumunuzun hedef kitlesi için amacınıza en uygun, beklentileri en iyi karşılayan içeriğe sahip olmak gerekmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?