Güvenlik Sistemleri

Timeout Bilgisayar, uzun yıllardır süre gelen çalışmalarıyla güvenlik kamerası sistemleri alanında başarılı projelere imza atmıştır.

Keşif ve proje aşamasında emniyet birimleri ve müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak kullanılan ürün, lens ayarları, konumlandırma, vb pek çok etkenleri en verimli şekilde kullanarak güvenlik sistemini en doğru biçimde ofisinize, evinize, özel yapılarınıza kuruyoruz.

Güvenlik ve kamera sistemlerimiz ihtiyaçlara yönelik olarak gece görüş düzeneğine sahip ve her türlü görüş açısına kameralardır. Yoğun kamera sayısı ve kayıt yükünü kaldırabilecek DVR kayıt cihazları gerek sesli, gerek sadece görüntü özelliği ile son teknoloji ile istediğiniz her noıktadan mobil uygulamalarla sisteminizi izlemenize imkan verebilmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte yüksek yoğunlukta ve yüksek kalitede veri depolamaları sağlayan ekipmanları sunmaktayız. Kamera sistemlerini hem dış mekan, hem de iç mekan olarak kurmaktayız. Unutmayalım ki, güvenlik kamera sistemi yaşanabilecek bir olay sonrası ihtiyaç duyulabilecek en önemli kaynak olmasıyla hem de caydırıcılık açısından önem kazanmaktadır.