Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu bir web sitesinin öncelikle ziyaretçilerine en iyi deneyimi yaşatması ve ardından arama motorları tarafından fark edilmesi adına yapılması gereken tasarım, içerik, kodlama, teknoloji, yazılım ve tanıtım hizmetlerinin entegre bir yapı halinde planlanması işlemlerinin tamamıdır.

Sahip olduğunuz ya da planladığınız web sitesi, öncelikle hedeflediğiniz ziyaretçilere, bekledikleri sonucu verecek şekilde planlanmalıdır. Bu planlama, arayüz tasarımı ve içerik ile başlayan hassas bir konudur. Tasarım açısından ziyaretçinin site içindeki navigasyonu çok iyi planlanmalı, içerik açısından uygun görseller ve özgün yazıların arama motorlarının algoritmaları ile uyumlu bir web dili kullanılarak eklenmesi gerekmektedir.

Bunlar sadece başlangıçtır ve kullanılan web teknolojileri bu planlamayı desteklemelidir. Zengin ve kullanıcı deneyimi hassasiyetlerine uyularak tasarlanan ara yüz, web standartları ile tamamlandığında sıra, web sitenizin tanıtımına gelmiştir demektedir.

Tanıtım işlemleri organik ve teknik olarak iki aşamalı olarak yürütülmelidir. Zaten iyi tasarlanmış ve ziyaretçilerin beklentilerine cevap veren bir web sitesi ziyaretçileri tarafından önerilecek ve paylaşılacaktır. Bunun dışındaki onu ise tamamen profesyonel olarak planlanan referans sistemi kurmaktır. LİnkWheel, Link zinciri ya da link inşaası da denilen bu çalışmalar birçok alt başlıkta, doğru bir strateji altında, doğru bir planlama ile yapılmalıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu ya da SEO diye adlandırılan hizmet, ezberin çok dışında hizmetler bütünüdür. Demode teknikler kullanılarak yapılan SEO çalışmaları sitenizin tanıtımından çok karalanmasına sebep olacaktır.

Yukarıdaki özet dahilinde yapılan bir SEO hizmeti web sitenizin içeriği ile ilgili aramalarda arama motorları tarafından referans kabul edilecek ve arama sonuçlarında görüntülenen ilk sitelerden biri olmasını sağlayacaktır.

TimeOut Bilişim Web Ekibi, güncel SEO teknikleri, tasarım ve içerik hizmetleri ve site içi navigasyon hizmetlerini ziyaretçi deneyimi beklentileri ve arama motoru algoritmalarına tam uyumlu olarak planlar ve uygular.

Gerçek ve profesyonel SEO hizmeti ancak profesyonellerden alınabilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?